Eredmények

Az előző évek során az Akadályverseny második fordulójában a PPKE ITK kutatásainak és felszereltségének megismertetése, bemutatása volt a cél. Több laboratóriumban volt állomás, több helyi eszközt is használhattak a versenyzők. A csapatok többek közt programozási, különböző labor és robotikai feladatokat oldottak meg, és eközben testközelből nyerhettek bepillantást a legújabb technikai vívmányok használatába.

Tekintsétek meg a korábbi évek videós összefoglalóit valamint a csapatok által elért eredményeket!

Bionika Akadályverseny 2019

HelyezésCsapat neveKözépiskolaCsapattagokFelkészítő tanárok
1.Rana rupta estELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium Földes András
Novák Benedek
Révész Zsuzsanna
Vízkeleti Anna
Vízkeleti Péter
2.MHS TEAMSzilágyi Erzsébet Gimnázium Musza Stefánia
Pompor Mátyás
Szihalmi Bendegúz
Vértesaljai Bálint
3.MindegyKecskeméti Katona József Gimnázium Apagyi Dávid
Fekete Dezső Domonkos
Kohlrusz Péter
Kozák Zsombor
Sáróné Jéga-Szabó Irén

Képes összefoglaló a galériában látható.

Bionika Akadályverseny 2018

HelyezésCsapat neveKözépiskolaCsapattagokFelkészítő tanárok
1.Kvantum-kvartettSoproni Széchenyi István Gimnázium Dakhlaoui Hana
Lehoczky Csilla
Varga Gábor
Varga Péter
Kocsis Attiláné
2.Bajusz osztagELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium Iván Károly
Kocsis Barnabás
Lavró Péter
Vizkeleti Péter
Mándics Dezső
Paulovits Ferenc
Gulyás János
Vad Szilvia
Kornai Júlia
3.Bazinga!!Budapest, VIII. kerületi Vörösmarty Mihály Gimnázium Juhász Bernadett
Kohári Kitti
Nikodém Patrik
Pintér Borbála
Palkovics Margit
Angi Péter
Tamás Klára

Képes összefoglaló a galériában látható.

Bionika Akadályverseny 2017

HelyezésCsapat neveKözépiskolaCsapattagokFelkészítő tanárok
1.BajuszosztagELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium Vizkeleti Péter
Kocsis Barnabás
Iván Károly
Lavró Péter
Vad Szilvia
Mándics Dezső
Albert Viktor
Paulovits Ferenc
Markovits Tibor
Gulyás János
Tomcsányi Péter
2.LakeSide BionicsTóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium Keserű Norbert
Mórocz Ákos
Pintér László
Tieger Balázs
Kárpátiné Barna Réka
Kovácsné Kovács Ágnes
3.CsekávELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium Lakner Virág
Burlacu Péter
Kocsis Bálint
Murin Dániel
Boncz Dániel
Steller Gábor

Képes összefoglaló a galériában látható.